CASTING

KOMPARZ - ŽILINA okolie

ONLINE

Na pripravované natáčanie reklamného spotu pre klienta (výrobca športového oblečenia a okuliarov s doživotnou zárukou) hľadáme komparzistov. Pôjde o fyzycky náročné nakrúcanie (vo vzduchu).

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 01.05.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 30.04.2018

Miesto: Žilina

Honorár: 1780€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži vo veku od 35 do 45 rokov, ktorí sa aktívne venujú paraglidingu.

Doplňujúce informácie

Call back pre vybraných z fotiek 25.4. v Bratislave Termín natáčania: v prvej polovici mája 2018! v Žilinskom kraji V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "PR-ZA" v samotnom emaile uveďte +celé meno +počet rokov skúsenosti +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNE fotografie (tvár + celá postava, dbajte na kvalitu fotografie)! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonický ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac