CASTING

Henkel Beauty Care Professional - ''AUBECO''

OSOBNÝ

Henkel Beauty Care Professional: hľadá vlasové modelky, ktoré sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie prémiovej značky Authentic Beauty Concept.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 09.10.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 08.09.2022

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Potrebujeme modelky s prirodzeným vzhľadom a pokiaľ možno prírodné vlasy. Rovné vlasy, vlnité vlasy, kučeravé vlasy, jemné vlasy, hrubé (silné) vlasy (vhodné pre všetky enitká byť). Na farbe vlasov nezáleží. Upravíme do prirodzeného vzhľadu a strihu, keď bude treba farbiť, tak po dohode s modelkou, nebudeme meniť farebný základ, iba urobíme krásne vlasy.

Doplňujúce informácie

Ide o vegánsku značku, ktorá je orientovaná na prirodzenú krásu vlasov. Budeme ich aj obliekať a líčiť. Event sa uskutoční 9.9.2022 (piatok) v Bratislave. Účasť je honorovaná.  Zabezpečená: strava, stylista, vizážista.


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac