CASTING

FOTENIE SPODNEJ BIELIZNE - ''BRA''

ONLINE

Na pripravované katalógové fotenie produktov pre klienta (poľský výrobca dámskej spodnej bielizne) hľadáme modelky - bez identity.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 05.11.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 05.11.2022

Miesto: Košice

Honorár: 370€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 18 do 27 rokov so športovou postavou v 4 veľkostiach (XS, S, M, L)  a s výškou postavy nad 165cm. Vhodné pre všetky typy odtieňov pokožky. Podmienka: bez viditeľných tetovaní a jaziev. Vyžaduje sa zdravé sebavedomie a základná skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom.

Doplňujúce informácie

Fotenie v interiéri. Výsledné fotografie budú BEZ IDENTITY MODELIEK tzn. bez tváre modelky. Fotografie budú použité na reklamné a prezentačné účely produktov spoločnosti. Fotenie v čase od 8:00 do 16:00 hodiny. Miesto fotenia: Košice. Honorované sumou: 370€/osoba. PRÁVA - sign for all the free credit for the use of the pics. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok t.j. 3.11. o 11:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac