CASTING

BIODERMA

ONLINE

Na pripravované fotenie reklamnej kampane detskej opaľovacej kozmetiky pre klienta (súkromná francúzska farmaceutická spoločnosť), hľadáme deti.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 16.02.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 11.02.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 400€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme deti vo veku od 1,5 do 3 rokov s bledou pokožkou a svetlými vlasmi (ideálne špinavá blond). Prioritne hľadáme deti, ktoré neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane, ktoré sa nehanbia cudzích ľudí a ich výhodou je prirodzené vystupovanie.

Doplňujúce informácie

Samotné fotenie v rozsahu max. 4 hodín vo fotoštúdiu v Bratislave.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac