CASTING

KOMPARZ DO VIDEOKLIPU

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hudobného videoklipu (slovenský interpret / žáner hip-hop), hľadáme komparz: ženu, ktorá by stvárnila postavu prepadnutej ženy v rodinnom dome. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Skúsenosť spred kamery je výhodou.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 02.07.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.07.2018

Miesto: Nitra

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy vo veku od 45 do 55 rokov.

Doplňujúce informácie

Dlžka nakrúcania cca 3 hod.. Miesto nakrúcania: Nitra okolie - presné informácie o lokácií upresníme neskôr. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "PAT" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +ročník narodenia +výška +mesto bydliska +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac