CASTING

HOSSTESS/PROMO VEĽTRH NÁBYTKU

ONLINE

Na pripravovaný veľtrh nábytku, dohľadávame pre parnetrov (slovenský výrobcovia, predajcovia, dovozcovia nábytku a doplnkov) komunikatívne ženy a mužov vo veku od 18 do 30 rokov, ktorí by sa zhostili úlohy hostesky/promotéra.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 16.10.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 14.10.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme komunikatívne ženy a mužov vo veku od 18 do 30 rokov, ktorí by sa zhostili úlohy hostesky/promotéra. Skúsenosti v oblasti predaja nábytku a zariaďovania domácnosti sú výhodou, nie podmienkou. Náplň práce: komunikácia a registrácia zákazníkov, propagácia ponúkaných výrobkov a služieb, práca s tabletom.

Doplňujúce informácie

Veľtrh sa uskutoční na výstavisku INCHEBA Expo Bratislava. Honorované sumou 6€/hodina (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Pracovná doba od 10:00 hodiny (cca 7 hodín, zabezpečený obed a občerstvenie).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac