CASTING

FOTOMODELING - ''POP''

ONLINE

Na pripravované produktové fotenie pre e-shop a katalóg klienta (slovenský výrobca pracovných odevov a pomôcok), hľadáme sympatických modelov pre potreby prezentácie zimnej kolekcie.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 29.10.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 27.10.2022

Miesto: Poprad

Honorár: 300€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 25 do 45 rokov mohutnejšej stavby tela, na výške postavy nezáleží. Dlhšie vlasy a fúzy sú výhodou, nie podmienkou. Vyžaduje sa zdravé sebavedomie pred fotoaparátom.

Doplňujúce informácie

Pôjde o exteriérové fotenie novej kolekcie zimného oblečenia  a pomôcok, prevažne pre remeselníkov. PRÁVA - doživotná licencia na použitie vytvorených fotografií. Fotenie v čase od 8:00 do 16:00 hodiny. Miesto fotenia: Poprad - Tatry, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 300€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok t.j. 27.10. o 11:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac