CASTING

HERCI DO SERIÁLU - ''TALENT''

OSOBNÝ

Máte doma detský talent? Dajte nám o ňom vedieť!
Veľká šanca pre mladé herecké talenty.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.12.2022

Dĺžka účinkovania: 7 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.12.2022

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme šikovných tínedžerov dievčatá a chlapcov vo veku od 13 do 18 rokov na rôzne vedľajšie postavy do nového seriálu, ktorý sa bude odohrávať prevažne v školskom prostredí (vhodné pre všetky etniká). Požiadavky: fotogenický typ, trpezlivý, chuť tímovo spolupracovať v uzavretom priestore. 


Doplňujúce informácie

Skúsenosti s predošlým vystupovaním (napríklad v divadle alebo v modeling) sú výhodou, nie podmienkou. Televízia otvára dvere mladým talentom, neokukaným novým tváram. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor a kamerové skúšky, ktoré sa budú konať v Bratislave.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac