CASTING

FOTENIE ODEVOV - BRATISLAVA

ONLINE

Pôjde o jednoduché nafotenie série fotografií pre klienta (slovenský výrobca odevov), ktoré budú použité na interné účely firmy.

Dátum účinkovania: 15.01.2018

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 11.01.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy so športovou postavou vo veku od 20 do 26 rokov. Požadovaná konfekcia: muži veľkosť (M-L), ženy veľkosť (M) a výška do 170cm.

Doplňujúce informácie

Online casting na základe zaslaných fotografií sa uskutoční vo ŠTVRTOK t.j. 11.1.2018! Termín fotenia: 15-16.1.2017 (1 deň) v BRATISLAVE Honorované fotenie! Doba fotenia cca 2 hodiny. Ak zodpovedáte hľadaným profilom a ste časovo flexibilný, napíšte nám email s predmetom "LIGHT-BA" v samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • výška • konfekčná veľkosť • telefónne číslo + priložte 2 aktuálne fotografie (ideálne portrét + postava) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac