online prihláška do obľubenej relácie ''INKOGNITO''

inkognito obrazok

Máš netradičné zamestnanie a chceš, aby o ňom každý vedel?

alebo pracuješ v klasickej profesii, ale chceš našich hostí potrápiť? Tak neváhaj a ukáž sa!

Bližšie informácie o relácii:
Obľúbená relácia, v ktorej známe osobnosti hádajú povolania hostí a na záver aj meno celebritného hosťa bez toho, aby ho videli. Inkognito sa vrátilo takmer po ôsmych rokoch na obrazovky televízie JOJ – vďaka veľkej diváckej priazni sa táto relácia zapísala sa k najúspešnejším a najdlhšie vysielaným projektom televízie JOJ.

Moderátorom relácie je obľúbený Vlado Voštinár, ktorý vystriedal mnoho projektov, no ustálene sa najdlhšie venuje relácii Nové bývanie. Zostava celebrít, ktoré hádajú povolania hostí: Zdena Studenková a vedľa nej sú posadený Jozef Vajda, Zuzana Šebová a Michal Hudák.

v spolupráci s TVJOJ

Vaša fotografia

Oboznámil som sa so Všeobecnými obchodnými podmienkami a súhlasím s nimi.

Vaše osobné údaje spracúvame pri plnení našich zmluvných povinností. Viac informácií tu.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac