TRHOVISKO

Súkromná inzercia

Ponúkam službu gélové a akrylové nechty

Modeláž gelových nechtov – Lepenie umelých typov na pôvodné nechty, následná modeláž gelu a záverečný dizajn gelových nechtov podľa želania zákazníčky.

Doplnenie gelových nechtov – Odstránenie pôvodného gelu a následné nasadenie nových gelových nechtov. Dizajn je realizovaný podľa výberu klientky.

Odstránenie gelových nechtov – Odstránenie pôvodných gelových nechtov a gelu, následne precízne očistenie nechtov a ich úprava.

Spevnenie prirodzených nechtov – Nanesenie vrstvy BIO gélu na pôvodné prírodné nechty alebo nanesenie gél-laku.


Salón Styllon

Jégeho 2, Bratislava

Miesto: Bratislava

Cena: 40€

Kontaktovať

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac