TRHOVISKO

Súkromná inzercia

Lepenie rias 3D technikou

Popis kurzu

Lepenie rias 3D technikou je efektívnou procedúrou pri zahustení a predĺžení rias,kedy môžme dosiahnuť vzhľad oka podľa želania zákazníčky,je to stále obľúbená procedúra a nemala by chýbať v žiadnom kozmetickom a vizážistickom salóne.Kurz robíme individuálne po dohode s lektorkou podľa Vašich časových možností,ponúkame poradenstvo aj po ukončení kurzu.


Obsah kurzu

Hygiena pracoviska a hygiena pri práci, Fyziológia oka,Príprava oka k aplikácii umelých rias, Regenerácia prirodzených rias,Prípravky a pomôcky pri lepení rias,Výber umelých rias podľa druhu a efektu,ktorý chceme dosiahnuť,Technika lepenia 3D rias, Inštrukcie k domácej starostlivosti, Odstránenie umelých rias,Praktické cvičenie na modeli.


Cieľová skupina

Kurz je určený pre kozmetičky, ktoré chcú rozšíriť svoju ponuku služieb


Miesto: Trnava

Cena: 150€

Kontaktovať

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac