TRHOVISKO

Súkromná inzercia

Laminácia obočia

Ponúkam Laminaciu obočia s úpravou a farbením.


Čo je laminácia?

Je to bezbolestná Metoda ktorá zvýrazní prirodzený tvar obočia a dodá kvalitu. Výsledkom je upravené zahustene obočie ktoré vyzera prirodzeno 3-4 týždne (pri správnom zaobchádzaní)a dá sa upraviť do považovaneho tvaru (hustejšie tenšie,prirodzene)vždy sa s klienktou poradím aby boli obe strany spokojné.

Obočie vďaka farbe dostane pekný tvar takže ho nemusíte vôbec dokreslovať výhodou laminácie je že si chlpky nevyžadujú extra starostlivosť . Vôbec neškodí riasam ani chĺpkom. Dokonca dodá výživu (pracujem s profesionálnymi výrobkami).


Laminácia obočia je v hodná aj pre ženy, ktoré majú tetované obočie.

Miesto: Ivanka pri Dunaji

Cena: 30€

Kontaktovať

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac