MEDIABOOM

Aktuálne správy najmä zo sveta televízie a fashion modelingu

CASTING TV JOJ - ''UHÁDNI MÔJ VEK''

Pozývame Vás na letný casting do novej súťažno-zábavnej relácie televízie JOJ - Uhádni Môj Vek.

Pozývame Vás na letný casting do novej súťažno-zábavnej relácie - Uhádni Môj Vek.

CASTING sa uskutoční vo štvrtok t.j. 22.6.2017 v čase od 12:00 do 18:00 hod.


TVÁRE: Tipujú vám menej rokov ako koľko naozaj máte?

Vyzeráte staršie, ako naozaj ste? Máte netradičný vzhľad, či vystupo-vanie, čo sa prejavuje tým, že vám často zle odhadujú vek? Ste zaujímavý typ človeka, ktorý nevyzerá na svoj vek, má tetovania, netradičný účes, či vzhľad. Potom hľadáme práve vás.


MIESTO KONANIA CASTINGU:

Rajská 10, 811 08 Bratislava - Staré Mesto

(v priestoroch spoločnosti Paprika Latino Studios, najbližšia zastávka MHD sa volá Rajská alebo Kamenné námestie. Spoje: imhd.sk/ba imhd.sk/ba )

 

Na casting nepotrebuješ žiadnu prípravu ani skúsenosti. Casting je určený len pre registráciu TVÁRI, NIE DVOJICE! Casting pre DVOJICE budeme organizovať v najbližších týždňoch. Cesta na casting sa neprepláca. Nezabudni si vziať dobrú náladu a úsmev na tvári. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom castingu nás kontaktujte na adrese: casting@komparz.tv


Stačí sa len prihlásiť! Účasť v televíznej šou je honorovaná.

Prihlásiť sa môžete formou online prihlášky -–>klikni TU! a možno do relácie réžia vyberie práve vás!Prosíme komparzistov, ktorí už vyplnili prihlášku ako ''TVÁR'', aby nereagovali na túto ponuku. Všetky prihlášky (tváre) boli spracované. V najbližsích hodinách vám budú rozposlané pozvánky na casting, ktorý sa uskutoční vo štvrtok t.j. 22.6.2017 Bratislave.