Zisti viac

fotografia zisti viac 1

Komparzisti

Komparz pre každého!

Komparz ti ponúka jedinečnú príležitosť ako vyskúšať niečo nové, získať profesionálne skúsenosti, spoznať zaujímavých ľudí a pritom zábavou si zarobiť skutočné peniaze.

Komparzista alebo iným názvom štatista je

to niekto, kto sa napríklad vo filme alebo v reklame objavuje v pozadí hlavných hrdinov. Takto sa vo filme alebo v seriáli objavuje veľa rôznych typov komparzistov podľa toho, o aký film, reklamu či seriál pôjde. Komparzom to nekončí. Možno niekoho zo štábu zaujmeš natoľko, že po úspešnom komparze dostaneš ponuku na nejakú menšiu hereckú rolu. A takto sa môžeš prepracovať ešte ďalej.

Zahoď obavy

Nemusíš sa báť, že nevyzeráš ako herec z Hollywoodu. Pre komparz sa hodí každý. Nie sú tu určené žiadne podmienky, šanca je tu pre všetkých! Nezáleží na vzhľade, veku či na postave. Nezabúdaj, že čím si zaujímavejší, tým lepšie.

Zaujímavý je aj zárobok

Ten sa líši v závislosti od televízneho projektu. Honoráre sa počítajú v stovkách až tisícoch eur. Niečo si zarobíš a navyše budeš mať zaujímavú skúsenosť, výlet a neopakovateľný zážitok. A pocit, keď sa uvidíš v televízií hoc aj na zlomok sekundy je na nezaplatenie.

  • Nepotrebuješ špeciálne vzdelanie, k umeleckému „výkonu“ ti stačí dobrá nálada a úsmev na tvári.
  • Zviditeľni sa zaregistrovaním do najväčšej slovenskej databázy komparzistov a určite svoju šancu dostaneš.
  • Ako jediný nezrážame nikomu nič z honoráru a peniaze zodpovedne vyplácame ihneď po skončení natáčania. Inak by sme predsa neboli najväčšia a najlepšia agentúra.
  • Svedčia o tom naše výsledky a desaťtisíce spokojných komparzistov z našej Facebookovej fanpage.

Prečo sa zaregistrovať?

Registráciou v našej databáze môžeš len získať!

ako prvý sa dozvieš o našich súčasných i pripravovaných novinkách a akciách...

Si našou súčasťou, tak sleduj cenné a zaujímavé informácie zo sveta modelingu a reklamy.

budeš informovaný o termínoch natáčania nových reklám a rôznych fotení pre komerčné či súkromné účely…

Buď vždy o všetkom informovaný medzi prvými, s dostatkom času na prípravu.

priamo na email budeš dostávať najnovší zoznam termínov všetkých pripravovaných castingov…

Registrujeme každého, kto o to prejaví záujem.

u nás nájde uplatnenie naozaj ktokoľvek, nikoho z Vás neobmedzujeme vekom, vzhľadom ani skúsenosťami…

Objav v sebe skrytý talent!

vystúp z davu a ukáž svetu kto v skutočnosti si. Možnosť, že si ťa všimne filmový-televízny režisér alebo modelingový scout je vysoká…

Vybuduj si svoju kariéru v modelingu alebo herectve… Cestuj po svete a zarábaj pritom.

spolupracujeme so svetoznámymi modelingovými agentúrami v Miláne, Paríži, Londýne, New Yorku, Los Angeles, Miami, Istanbule, Taiwane, Pekingu…

Vďaka registrácii v Komparz.tv si môžeš zahrať v Reklame, Seriáli či objaviť sa na Billboarde.

spolupracujeme so slovenskými a českými televíznymi spoločnosťami, modelingovými a tlačovými agentúrami…

...lákajú ťa spomínané výhody?

...stačí sa len úspešne zaregistrovať

REGISTROVAŤ SA
fotografia zisti viac 2

Herci

Si herec, herečka, študent hereckej školy, divadelný , dabingový, muzikálový herec alebo herec v ochotníckom či amatérskom divadle? Táto sekcia je určená práve pre teba ! Už nedovoľ, aby ťa produkčné a reklamné spoločnosti či režiséri prehliadali. Vytvor si svoj profil v najväčšej slovenskej hereckej databáze a zviditeľni sa.

Prečo sa zaregistrovať?

Jediná online herecká databáza

Staň sa súčasťou jedinej online hereckej databázy na Slovensku

Neobmedzené možnosti

Naša databáza je otvorená pre všetky spoločnosti a produkcie, ktoré hľadajú tých správnych ľudí do svojich projektov. Čím viac informácii o sebe nahráš, tým viac sa zvýši tvoja šanca uspieť.

Vyhnite sa spamu

Chránime vaše súkromie aj vaše osobné údaje. Ak o vás niektorá z agentúr alebo produkčných spoločností prejaví záujem, po preverení kontaktu, vás bude kontaktovať náš Castingový manažér.

Nikdy to nebolo jednoduchšie

1. Vytvor profil
2. Doplň informácie
3. Dostaň job

Možnosť jednorazového zastupovania

Je ti nepríjemné odmietať ponuky, nerád sa dohaduješ o honorári alebo si príliš zaneprázdnený? Pri každej ponuke môžeš požiadať o jednorazové zastupovanie a náš Castingový manažér to vyrieši za teba. Za túto službu ti nebudeme strhávať nič z honoráru

Zaujali sme ťa?

Registruj sa už dnes

REGISTROVAŤ SA
fotografia zisti viac 2

Modeling & Fotomodeling

Rozhodni sa !

Nepresnívaj svoj život, ži tak, aby si prežíval svoje sny !

Nenechaj sa odradiť
Z každej strany počúvaš a z každej tretej čítaš, čo všetko by mal model spĺňať, a to byť krásny, vysoký a chudý s perfektnými proporciami tela. Tieto pravidlá v dnešnej dobe už dávno neplatia !

Profesia model

Samotné slovo model je dnes pojmom a za jeho významom sa ukrýva sen každého mladého človeka. Kým kedysi sa naň pozeralo z výšky, dnes je bežnou profesiou, ktorá dokáže zabezpečiť slušný príjem. Byť modelom znamená predvádzať odevy pre najznámejšie módne domy, luxusné značky, určovať trendy, byť vzorom pre milióny ľudí, objektom túžob na celom svete a v neposlednom rade si užívať svoj luxusný život.

Budúca hviezda modelingového priemyslu

V súčasnosti neexistuje typizácia modela. Dominuje rôznorodosť (farba pleti, národnosť, celkový vzhľad). Modelingový priemysel potrebuje všetky typy, rôzne tvary a veľkosti. Predpokladom úspechu a ďalším dôležitým faktom je nájsť tú správnu oblasť v modelingovom priemysle, do ktorej sa hodíš. Aby sme ti v tom trochu pomohli, pripravili sme pre teba zoznam rôznych typov modelingovej práce. V skratke, ak sa chceš naučiť cudzí jazyk a máš chuť cestovať, môžeš sa vydať aj na dráhu profesionálneho modelingu.

High Fashion

Do tejto kategórie patria modelovia, ktorých môžete vidieť na prehliadkových mólach. Ide o veľmi vysoké a štíhle postavy, ktoré zapĺňajú stránky módnych editoriálov popredných módnych domov požiadavky sú celkom náročné. Dievčatá výška od 170cm do 180cm, s konfekčnou veľkosťou XS-S, veková hranica môže byť od 13 do 25 rokov. Chlapci výška od 180cm do 188cm s dobrou stavbou tela a hruď od 94cm do 106cm, pás 76cm do 81cm, veková hranica môže byť od 15 do 40 rokov. *Veková hranica je špecifická iba pre HighFashion modeling.

Fotomodeling - editorial

Ide o modeling pre fotenie editoriálov na úvodné stránky časopisov a magazínov ako je Vogue, Harper's Bazaar, Elle atď... požiadavky na modelov sú menej náročnejšie než v High Fashion modelingu, pričom je nutné byť ale fotogenickým typom. Väčšina modelov pracuje v oboch oblastiach. Editoriály zabezpečujú vysokú popularitu, aj keď sú väčšinou veľmi nízko honorované, patria k neodmysliteľnej súčasti získaniu skutočne dobre platenej zákazky.

Komerčný modeling

Táto kategória je najviac využívaná agentúrami a televíznymi spoločnosťami. Komerčný model má široké spektrum možností v rámci obrovského trhu modelingu, ktorý zahŕňa všetky druhy tlačenej reklamy. A to vrozsahu od reklamy v časopisoch či magazínoch až po reklamy na produktoch v policiach supermarketov, na bilbordoch a v neposlednom rade nespočetné množstvo fotení pre rôzne katalógy, kampane, televíziu, výstavy a mnohé ďalšie. Veľká výhoda je široká škála možností uplatnenia sa, aj keď nespĺňaš podmienky typu High Fashion modelingu, preto nezúfaj a dobíjaj svet modelingu ako Komerčný Fashion Model.

TV komerciál alebo TVC modeling

Televízna reklama je stále populárny spôsob, ako ovplyvniť spotrebiteľov. Účinkovanie alebo iné vystupovanie v reklame je určené pre všetky vekové kategórie. Táto kategória nemá stanovené žiadne konkrétne kritériá čo sa týka vzhľadu, výšky, konfekcie alebo veku. Každý TV komerciál si vyžaduje úplne niečo iné a táto skutočnosť otvára dvere naozaj každému. Pre túto oblasť nemusíš byť profesionálny herec alebo model. Na casting pre televízne komerciály chodia všetci, ktorí nemajú problém vystupovať pred kamerou. Väčšiu šancu byť úspešný pri výbere do TV komerciálov majú tí, ktorých zastupujú herecké alebo castingové agentúry, ako je aj spoločnosť Komparz.tv .

Plus veľkosti modeling

Tento typ modelingu je relatívne novým fenoménom, ktorý začal v Spojených štátoch amerických. Modeloviaplus veľkosti sú známi predovšetkým vyššou váhou a pevnejšou postavou. Zvodné tvary a krivky modelov plus veľkosti, teraz možno pozorovať nielen na vrchole módnych časopisov ale dokonca aj na mólachsvetových týždňoch módy. Crystal Renn je jednou z úspešných a kontroverzných modeliek plus veľkosti pre svetové značky H&M, Jimmy Choo a Gautier. Celkovo stále viac kampani sa zameriava na modelov plus veľkosti s cieľom poukázať na skutočnú diskrimináciu a podporiť boj proti anorexii. Ak premýšľaš nad týmto typom modelingu, nemalo by ti chýbať zdravé sebavedomie, veková hranica sa pohybuje v rozmedzí od 17 do 35 rokov s výškou minimálne 170cm a konfekčnou veľkosťou (L-XXL).

Glamour modeling

Je to hra nekonečnej inšpirácie a predstavivosti fotografa. V skratke pôvab, kúzlo, krása, sexepíl, príťažlivosť, elegancia, ilúzia, optický klam sú pojmy, ktoré glamour modeling zdôrazňuje. Hranice GlamourModelingu sa môžu pohybovať od fotografií spodného prádla a plaviek, až po umeleckú a komerčnú aktovúfotografiu napríklad do pánskych alebo dámskych magazínov. Takéto druhy fotenia zvyčajne bývajú aj vysoko honorované. Ak sa zaujímaš o Glamour Modeling v takomto prípade výška a váha nie je rozhodujúca, dôležité je dbať o svoju postavu a dovŕšiť základného minimálneho veku 18 rokov.

Registrovať sa
fotografia zisti viac 5

Hostesky & Promotéri

Práca formou zábavy

V dnešnej dobe je samozrejmosťou, že lepšie podujatie sa nezaobíde bez profesionálnych hostesiek a promotérov, ktorí napomáhajú pri registrácií klientov, organizácií podujatia a v neposlednom rade spríjemňujú atmosféru svojou prítomnosťou a profesionálnym vystupovaním.

Túto profesiu obľubujú ženy aj muži, ktorých úlohou je zviditeľniť určitý produkt, značku alebo službu a urobiť to pre zákazníkov atraktívnejšie a viditeľnejšie. Častokrát podporujú ich predaj a v neposlednom rade zvyšujú prestíž a všeobecné povedomie o samotnej značke či výrobku alebo službe. Väčšinou sa jedná o študentov, ktorí si touto formou privyrábajú na štúdium a životné náklady.

Existuje mnoho typov akcií, najčastejšie sú:

  • výstaviská
  • firemné podujatia
  • promoakcie a ochutnávky
  • športové podujatia
  • spoločenské podujatia
  • gastronomické podujatia
Registrovať sa fotografia zisti viac 4

Agentúry & Spoločnosti

Či už ste lokálnou alebo medzinárodnou modelingovou agentúrou, komparzovou alebo eventovou agentúrou, televíznou produkciou, prípadne iným subjektom vyhľadávajúcim nové tváre do svojich projektov, alebo spoločnosťou usilujúcou sa o zvýšenie publicity, portál komparz.tv vám pomôže k dosiahnutiu vašich cieľov.

Vytvorte si vlastné firemné portfólio a kontaktujte sa s novými tvárami uchádzačov priamo alebo prostredníctvom agentúry komparz.tv. Nastavte si kritériá a špecifikujte požiadavky na typ uchádzačov, ktorých hľadáte. Propagujte svoje služby, úspešné projekty, modelky a modelov. Prezentujte sa viac ako 50-tisíc užívateľom, ktorí mesačne navštívia portál Komparz.tv.

Zaraďte sa medzi overené a nami odporúčané agentúry a spoločnosti na najnavštevovanejšom webovom portáli v oblasti televízie, reklamy a módy na slovenskom a českom trhu.

ZÁKLADNÝ účet: Vám ponuka zaradiť vašu spoločnosť do jedného z najpoužívanejších online katalógov agentúr a spoločností mediálneho sveta.

Prezentácia vašej spoločnosti prostredníctvom nástrojov: názov spoločnosti, IČO, adresa, kontakt, web, biografia

PREMIUM účet: Vám ponúka zaradiť vašu spoločnosť do jedného z najpoužívanejších online katalógov agentúr a spoločností mediálneho sveta.

Prezentácia vašej spoločnosti prostredníctvom nástrojov: názov spoločnosti, IČO, adresa, kontakt, otváracie hodiny, web, biografia, instagram, facebook, logo spoločnosti, galéria s hyperlinkom, kontaktný formulár.

Získate prístup do sekcie Castingy, ktorý vám umožní vytváranie, zverejňovanie, editovanie vami zadaných castingov, ako aj archív vašich zverejnených castingov.

Prečo prejsť na PREMIUM?

Najväčší online katalóg

Zaraďte vašu spoločnosť do jedného z najpoužívanejších online katalógov agentúr a spoločností mediálneho sveta

Prezentácia spoločnosti

Prezentácia vašej spoločnosti prostredníctvom nástrojov: názov spoločnosti, IČO, adresa, kontakt, otváracie hodiny, web, biografia, instagram, facebook, logo spoločnosti, galéria s hyperlinkom, kontaktný formulár

Castingy

Získate prístup do sekcie Castingy, ktorá Vám umožní vytváranie, zverejňovanie, editovanie vami zadaných castingov, ako aj archív zverejnených castingov

Prístup k rozšíreným údajom

Získate prístup k rozšíreným údajom profilov hereckej databázy ako sú miery, pohybové schopnosti, umelecké schopnosti, vodičské oprávnenia...

Rozšírený filter

Potrebujete herca s výškou 180-190 cm alebo niekoho, kto vie napríklad hrať na hudobný nástroj? Nie je problém. S možnosťou rýchleho vyhľadávanie pomocou rozšíreného filtra to nikdy nebolo jednoduchšie

Export profilov databázy

Potrebujete si u nás vybrať viac profilov, nechce sa vám kopírovať údaje, fotky a vytvárať nový dokument? Máme riešenie! So šikovným exportom profilov si jednoducho povyberáte z databázy ľubovoľné množstvo profilov, ktoré vás zaujali a kliknete na export. Dostanete hotové PDF, v ktorom uvidíte: profilovú fotografiu, meno, mesto bydliska a vek. Takto spracovaný dokument je rovno pripravený na odoslanie agentúre, klientovi alebo naspať komparz.tv, v prípade potreby kontaktov

Export karty herca

Vybrali ste si herca z našej databázy a chceli by ste poslať jeho fotografiu, základné údaje a miery agentúre, klientovi, režisérovi, kostýmovému výtvarníkovi...? Vyriešili sme to za vás jedným kliknutím ! Po otvorení akéhokoľvek hereckého profilu nájdete možnosť „export karty herca“

Registrovať sa fotografia zisti viac 3

Fotografi

Vytvorte si reklamný profil na najnavštevovanejšom webovom portáli v oblasti televízie, reklamy a módy na Slovensku a v Čechách. Nájdite a kontaktujte tie správne modelky/modelov pre vaše fotenia a projekty. Propagujte svoju tvorbu a diela pred ostatnými profesionálmi z oboru. Získajte nové kontakty a rozšírte si svoju profesionálnu sieť partnerov medzi agentúrami, produkciami, modelmi a modelkami. Okrem prezentácie prostredníctvom vášho reklamného profilu, môžete vytvárať originálne fotoalbumy s ukážkami vlastnej tvorby. Buďte oslovení novými klientmi.

Registrovať sa

Kreatívni profesionáli

Kategória zlučujúca profesionálnych fashion štylistov, módnych návrhárov, vizážistov, vlasových štylistov a najpovolanejších barberov na Slovensku a v Čechách. Vytvorte si prémiový profil, ktorý stojí menej, ako skvelý obed a pritom vám umožní topovanie vášho profilu a viditeľnosť na očiach, čo najväčšieho počtu potenciálnych klientov. A okrem toho dáva dobrý signál, že na vašej prezentácii vám skutočne záleží.

Registrovať sa