MEDIABOOM

Aktuálne správy najmä zo sveta televízie a fashion modelingu

Essential Looks 2017 - Bratislava

Casting sa uskutoční: 14.10.2017 (sobota) v čase ​o ​18:00 hodine Miesto konania castingu: SKP štúdio Henkel SR, Záhradnícka 91, Bratislava
Schwarzkopf Professional: ​​hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 35 rokov, ktoré zveria svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej kolekcie Essential Looks jeseň/zima 2017.

Vlasový seminár sa uskutoční 15.10.2017 (nedeľa) v Bratislave - SKP štúdio Henkel, venovaný bude farbeniu a strihaniu vlasov. Pre tento seminár sú vhodné nasledovné typy vlasov: blond / so svetlohnedým / hnedým základom / so šedinami (ideálne prírodné nefarbené vlasy). Nevhodné typy vlasov: čierne, tmavo hnedé, červené a fialové odtiene.

Získaj profesionálne skúsenosti, trendy účes, make-up (líčenie), finančnú odmenu a v prípade účasti fotografa aj profesionálne fotografie. Transfer, strava pre modelov počas vlasového seminára je zabezpečená. 
 
 
Vizuály strihov: 
Strihať a farbiť sa bude na základe dohody medzi kaderníkom a modelom, tak aby vám to pristalo a vystihovalo vás to. Všetko sa dá prispôsobiť, takže netreba sa báť. 
Na casting nepotrebuješ žiadnu prípravu ani skúsenosti. Fotobook nie je potrebný. Vybrané modelky musia rátať s voľným časom ihneď po castingu, školitelia schwarzkopf budú pripravovať vaše vlasy na výsledné looky (ak bude potrebné podstrihnú minimálne zničené konce vlasov).

Dátum a čas konania castingu: 

14.10.2017(sobota) o 18:00 hodine.

Dátum a čas konania vlasového seminára: 
15.10.2017(nedeľa) od 9:00 do 17:00 hod.

Miesto konania castingu a vlasového seminára: 
KP štúdio Henkel SR, Záhradnícka 91, Bratislava. 

Zaujal ťa tento casting a máš vo vyššie uvedených termínoch záujem a čas?
Obratom napíš email s predmetom "SCHWARZKOPF BA" prilož svoju AKTUÁLNU fotografiu (najlepšie portrét) + tel. číslo + celé meno na adresu: casting@komparz.tv 


TEŠÍME SA NA TEBA! 
S pozdravom casting tím Komparz.​tv
casting@komparz.tv
 
 
#indola #casting #vlasovemodelky #castingbratislava #bratislava #schwarzkopfprofessional