CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''FITWAKE''

ONLINE

Do pripravovanej reklamnej kampane pre klienta (známy slovenský fintess tréner), hľadáme komparzistov, ktorí stvárnia rôzne postavy.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 14.08.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 14.08.2023

Miesto: Bratislava

Honorár: 40€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 18 do 35 rokov. Pioritne hľadáme ženy, ktoré majú k uvedenej téme pozitívny prístup. Pôjde o jednoduché nakrúcanie bez textu. Na výške a type postavy nezáleží. Vyžadujeme športové oblečenie.

Doplňujúce informácie

Nevadí nám aká je vaša postava, práve naopak! Chceme ukázať, že krása a sila žien nie sú definované konfekčnou veľkosťou, ale sebavedomím a radostným prístupom k životu. V rámci projektu budete mať príležitosť nielen cvičiť pod dohľadom skúseného trénera, ale aj vyskúšať si rôzne druhy zdravej stravy. Ak vás táto myšlienka zaujala a cítite, že je to práve to, čo ste hľadali, neváhajte a prihláste sa.


Nakrúcanie sa uskutoční 14.8. (pondelok) v Bratislave, v rôznych časových intervaloch. Každá z postáv individuálne (odhadovaná dĺžka nakrúcania 1-2hod.). Honorár za účinkovanie sa pohybuje vo výške od 35€ do 55€/osoba (záleží od typu role). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať formou potvrdzovacieho emailu a SMS správy s obsahom bližších informácií (najneskôr v piatok t.j. 12.8. o 16:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac