CASTING

REKLAMNÝ SPOT - PRAHA (CZ)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamného spotu pre klienta (výrobca detskej výživy), hľadáme bábätká. Samotné nakrúcanie v rozsahu maximálne dvoch nakrúcacích dní v Prahe. Dobre honorované!

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 01.02.2018

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 23.01.2018

Miesto: Praha (CZ)

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Bábätká - 6-12 mesačné, prioritne hľadáme bábätko, ktoré nebolo tvárou žiadnej reklamnej kampane

Doplňujúce informácie

Pokiaľ máte o projekt pre vaše dieťa záujem, napíšte email s predmetom "SUNAR" v samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • mesiac a ročník narodenia • mesto bydliska • telefónne číslo zákon. zástupcu Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie dieťaťa (ideálne tvár + celá postava), dbajte na kvalitu fotografie, max. 1 mesiac starú! na emailovú adresu: casting@komparz.tv (emaily posielajte do budúceho utorka t.j. 23.1.2018). Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií. V spolupráci s JAM CZ, vopred ďakujeme za prejavený záujem.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac