CASTING

MODERNÁ SLOVENSKÁ GAZDINKA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hľadáme do komparzu: sympatické a energické ženy, ktoré by stvárnili moderné slovenské domáce gazdiné.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 01.03.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.02.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 160€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 30 do 40 rokov.Prioritne hľadáme ženy, ktoré sa nehanbia prirodzene vystupovať pred kamerou. Skúsenosť pred kamerou je výhodou, nie podmienkou.

Doplňujúce informácie

Záujemkyne by nemali byť tvárou žiadnej reklamnej kampane za posledné 3 roky. Neskôr je možná i dlhodobá spolupráca pri nakrúcaní videí o varení.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac