CASTING

ÚČINKUJÚCI DO RELÁCIE - ''PÁRY''

OSOBNÝ

Ste v dlhodobom vzťahu a váš partner vás stále nepožiadal o ruku? Nečakajte ďalšie dlhé roky a zoberte osud do svojich rúk! Prihláste sa do novej šou a naplánujte si svoju vysnívanú svadbu.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 15.01.2024

Dĺžka účinkovania: 3 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.08.2024

Miesto: Celé Slovensko

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme šťastné páry bez ohľadu na to, či ste heterosexuálny párik, párik rovnakého pohlavia, či ste mladí alebo starí, žijete v meste alebo na dedine - táto výzva je pre vás, pre všetky páry na Slovensku, ktoré sa milujú a sú pripravené spoločne kráčať do budúcnosti.

Doplňujúce informácie

Dajte nám o vás vedieť. V rámci pripravovaného projektu zabezpečíme všetko od svadobnej agentky, miesta konania, obradu, šiat, svadobnej torty, obrúčok až po kyticu a catering v podobe hlavnej večere. A to najlepšie na konci - my všetko uhradíme!


Nech ste to už z akéhokoľvek dôvodu odkladali, teraz je ten správny čas to zmeniť.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac