CASTING

REKLAMNÉ FOTENIE - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované reklamné fotenie pre klienta (výrobca vankúšov a paplónov), hľadáme tehotné ženy. Prioritne hľadáme ženy, ktoré neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 22.02.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 19.02.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 440€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Tehotné ženy (7-9 mesiac) s polodlhými až dlhými vlasmi vo veku od 24 do 30 rokov

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční v PONDELOK 19.2.2018! Callback / Kostýmová skúška: 21.2. (streda) v BRATISLAVE Termín fotenia: 22.2. (štvrtok) v BRATISLAVE Ak zodpovedáte hľadaným profilom a máte vo vyššie uvedených termínoch čas a záujem, napíšte email s predmetom "PILLOWS" na emailovú adresu: casting@komparz.tv . V samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • mesiac tehotenstva • mesto bydliska • telefónne číslo Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie (ideálne tvár + celá postava s bruškom), dbajte na kvalitu fotografie, max. 1 mesiac starú! Emaily posielajte do budúceho pondelka t.j. 19.2.2018. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac