CASTING

KOMPARZ - ''PUBLIKUM''

ONLINE

Na pripravovanú prednášku pre klienta, hľadáme väčší počet komparzistov, ktorí by dotvárali atmosféru publika.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 30.03.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 30.03.2023

Miesto: Slakovičovo

Honorár: 20€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme rôzne typy mužov a žien vo veku od 18 do 70 rokov. Pôjde o jednoduchý 3-4 hodinový komparz bez textu. Úlohou komparzu bude sedieť a počúvať. Vyžaduje sa slušné oblečenie.

Doplňujúce informácie

Miesto: Sladkovičovo. Bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 20€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Komparzovanie v čase od 8:30 do 12:00 hodiny. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať formou potvrdzovacieho emailu s obsahom bližších informácií (najneskôr v stredu t.j. 29.3. o 14:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac