CASTING

FOTOMODELING - ¨WIG¨

ONLINE

Na pripravované produktové fotenie reklamnej kampane pre klienta (popredný svetový výrobca parochní, rakúsky predajca) hľadáme sympatické modelky.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 08.10.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 06.10.2022

Miesto: Viedeň

Honorár: 550€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy, rôznych typov vo veku od 28 do 40 rokov, s výškou postavy nad 170cm, s krátkymi, polodlhými vlasmi, na farbe vlasov nezáleží (nie afro, nie vrkoče). Uprednostňujeme výrazné črty tváre, bez výrazných príznakov problematickej pleti. Vyžaduje sa zdravé sebavedomie, skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom je výhodou, nie podmienkou.

Doplňujúce informácie

Online casting na základe zaslaných fotografií sa uskutoční vo štvrtok t.j. 6.10.2022 o 14:00 hodine! Termíny fotenia: 8.10.2022 (1 deň) Viedeň, Rakúsko. Honorované sumou: 550€/osoba/1deň (*doprava zabezpečená / plne hradená z miesta bydliska, zabezpečená strava. PRÁVA - sign for all the free credit for the use of the pics). Model/ka získa profesionálne fotografie, ktoré môže zahrnúť do svojho portfólia. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok t.j. 6.10. o 16:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac