CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''DEVELOP''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamnej kampane pre klienta (Investičný realitný fond), hľadáme komparzistov, ktorí stvárnia rôzne postavy brokerov a klientov.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 10.06.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 10.06.2023

Miesto: Bratislava

Honorár: 120€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme sympatické postavy: mužov vo veku od 30 do 45 rokov (brada, dlhšie vlasy nie sú prekážkou), a ženy vo veku od 20 do 30 rokov s dlhšími vlasmi.


Na výške postavy nezáleží. Uprednostňujeme ľudí so suverénnym vzhľadom a vystupovaním na kameru. Pôjde o komparz s textom (2-3 vety) na kameru.

Doplňujúce informácie

Oblečenie zabezpečené. Miesto nakrúcania: Bratislava II, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 120€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a emailom s obsahom bližších informácií (najneskôr v piatok t.j. 9.6. o 16:00 hodine). Použitie 2 roky všetky práva print, tv, online media - Európa.


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac