CASTING

DABING - KOŠICE (VIDEO PRIRÚČKA)

ONLINE

Na pripravované nahrávanie dabingu, hľadáme francúzsky hovoriacich mužov. Ideálna ponuka pre amatérskych hercov, moderátorov alebo ľudí, ktorí majú skúsenosti s dabingom alebo rozprávaním na mikrofón. Pôjde o nahrávanie dabingu k viacerým častiam dokumentu o cestovani (praktická príručka karavanistu).

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 30.04.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.04.2018

Miesto: Košice

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Francúzky hovoriaci muži vo veku od 25 do 35 rokov.

Doplňujúce informácie

Nahrávanie v čase od 9:00 hodiny. Miesto nahrávania: Košice - štúdio dabingu. Honorované! V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "DABING" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +ročník narodenie +tel. číslo +priložte svoju HLASOVÚ NAHRÁVKU! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac