CASTING

ÚČINKUJÚCI DO NOVEJ ZOZNAMOVACEJ ŠOU

ONLINE

Pripravujeme casting na novú kontroverznú zoznamovaciu šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre záujemcov z celého Slovenska.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.11.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.11.2021

Miesto: Bratislava

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme slobodných mužov a slobodné ženy vo veku od 18 do 55+ rokov, ktorí majú chuť konečne spoznať toho pravého partnera na základe fyzickej príťažlivosti. Účinkovanie je honorované.

Doplňujúce informácie

V novej štúdiovej zoznamovacej šou pôjde o nezáväzné zoznámenie, neopakovateľné zážitky a spojenia. Nepotrebujete sa dobrovoľne nechať zatvoriť v jednom dome (či na jednej farme), aby ste spoznali niekoho zaujímavého. Máme pre vás novú zoznamovaciu šou. Jedinečná a úplne iná šou než čokoľvek, čo ste doposiaľ videli!

Ste pripravení zažiť vzrušujúcu zábavu a flirt? Prihláste sa na casting!

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-09-20

Kde a ako študovať herectvo?

Herecká kariéra často nie je priamočiara a jednoduchá cesta. V záplave konkurencie je dôležitý nielen talent, ale aj šťastie a zápal. Na Slovensku a...

čítať viac
2021-08-20

Ako sa obliecť na rôzne typy fotení a ako pritom podčiarknuť svoju osobnosť?

Fotenie s profesionálnym fotografom môže prebiehať rôzne. Buď má fotograf štýlovo zariadený vlastný ateliér, fotí v štúdiu s neutrálnym pozadím...

čítať viac