CASTING

KOMPARZ - BRATISLAVA SERIÁL TV JOJ

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov v hotelovej reštaurácii, hľadáme komparzistov, ktoré by stvárnili postavy šarmantného personálu na recepcii. Podmienka: vyžaduje sa prirodzené vystupovanie. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou. Kostým bude zabezpečený. Pôjde o jednoduchý komparz s jednou vetou na kameru.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 07.03.2020

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 06.03.2020

Miesto: Bratislava

Honorár: 35€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy vo veku od 20 do 27 rokov s výškou postavy nad 170cm.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 8:00 do 10:30 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava, Ružinov - presné informácie o lokácií budeme rozposielať emailom a v SMS správe. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "recepcna" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +výšku postavy +konfekčnú veľkosť +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoje AKTUÁLNE fotografie (tvár + celá postava) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Dbajte na kvalitu priložených fotografií! Upozorňujeme uchádzačov, že emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr zajtra t.j. 6.3 o 14:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac