CASTING

KOMPARZ - ŽILINA okolie

ONLINE

Na pripravované natáčanie reklamného spotu pre klienta (výrobca športového oblečenia a okuliarov s doživotnou zárukou) hľadáme komparzistov. Pôjde o fyzycky náročné nakrúcanie (vo vzduchu).

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 01.05.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 30.04.2018

Miesto: Žilina

Honorár: 1780€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži vo veku od 35 do 45 rokov, ktorí sa aktívne venujú paraglidingu.

Doplňujúce informácie

Call back pre vybraných z fotiek 25.4. v Bratislave Termín natáčania: v prvej polovici mája 2018! v Žilinskom kraji V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "PR-ZA" v samotnom emaile uveďte +celé meno +počet rokov skúsenosti +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNE fotografie (tvár + celá postava, dbajte na kvalitu fotografie)! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonický ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac