CASTING

KOMPARZ - FUNDRAISING VIDEO

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie pre klienta (Transparency International Slovakia), hľadáme komparzistov: mužov vo veku od 20 do 60 rokov, ktorí stvárnia postavy športovcov na atletickej dráhe. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 27.11.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 25.11.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 20 do 60 rokov, ktorí stvárnia postavy športovcov na atletickej dráhe. Nie je nutný atletický vzhľad ani špeciálna športová zdatnosť. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 6:30 do 15:30 hodiny (presný čas nakrúcania sa môže zmeniť). Miesto nakrúcania: Bratislava - presné informácie o lokácií upresníme emailom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac