CASTING

PRODUKTOVÉ VIDEO - ELEKTRODOM

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie krátkeho produktového spotu pre klienta (známy Elektrodom), hľadáme komparzistov mužov a ženy vo veku od 18 do 25 rokov, ktorí by stvárnili postavy študentov študujúcich v knižnici/študovni. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 11.10.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 09.10.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 18 do 25 rokov Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 8:30 do 11:30 hodiny. Miesto natáčania: Bratislava - Staré Mesto - presné informácie o lokácií budeme rozposielať v SMS správe.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac