CASTING

CASTING - SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - ''KE''

ONLINE

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: hľadá vlasových modelov, ktorí sú ochotní zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej kolekcie #STMNT Jeseň/Zima 2021.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 11.09.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 10.09.2021

Miesto: Košice

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 18 do 50 rokov, s dlhšími a ideálne hustými vlasmi na ktorých bude možné predviesť styling a strih. Vítame mužov, ktorí majú aj brady (nie je podmienkou). Na casting nepotrebuješ žiadnu prípravu ani skúsenosti.


Doplňujúce informácie

Vlasový seminár sa uskutoční ​11​​.​9​.20​21​ (​sobota) v ​Košiciach, venovaný bude strih​u​, styling​u​ vlasov a úprav​e​ brady (žiadne farbenie) pod vedením Dalibor​a​ Hajdin​a​ – Mens World​.​


Finálne účesy sa samozrejme nemusia stopercentne zhodovať s vizuálmi, budú nimi len inšpirované - možná dohoda s kaderníkmi na výslednom účese, tak aby vám to pristalo a vystihovalo vás to. Všetko sa dá prispôsobiť, výsledku sa netreba obávať.


Získaj profesionálne skúsenosti, trendy účes, finančnú odmenu. Strava pre modelov je počas vlasového seminára zabezpečená.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac