CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ¨BAPK¨

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamného spotu pre klienta (politický subjekt), hľadáme mužov komparzistov, ktorí sa neboja kamery. Vítané suverénne a spontánne vystupovanie. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 31.05.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.05.2021

Miesto: Bratislava/Pezinok

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 25 do 50 rokov. Na výške postavy nezáleží. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou. Komparzisti stvárnia rôzne žánrové postavy ako napr. klaun, kúzelník, pytliak... . Vítaní sú samozrejme originál kúzelníci, klauni. 

Doplňujúce informácie

Nepôjde o celodenné nakrúcanie. Miesto nakrúcania: Bratislava alebo Pezinok - bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. Honorované sumou 50€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v pondelok t.j. 31.5. o 11:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac