CASTING

FOTOMODELING 16.4.2021 (reklamná kampaň)

ONLINE

Do pripravovanej reklamnej kampane pre klienta (známa česká obuvnícka firma), hľadáme „rozkošných“ detských modelov.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 16.04.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 13.04.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 540€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme dievčatá a chlapcov vo veku od 3 do 6 rokov, s veľkosťou obuvi S- 26-28 a s vlasmi v prírodných odtieňoch: svetlo hnedá, hnedá, špinavý blond. Husté a navyše kučeravé vlasy nie sú problémom (vhodné pre všetky etniká).

Doplňujúce informácie

Prioritne hľadáme deti, ktoré neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane, ktoré sa neboja cudzích ľudí a nového prostredia (ateliér, štúdiové svetlá). Samotné fotenie v čase od 8:30 do 13:00 hodiny v rozsahu max. 4 hodín. Miesto fotenia: Ateliér v Bratislave - bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. Zabezpečené občerstvenie pre najmenších, príspevok na cestu, PRÁVA - 24 mesiacov použitie na internete + all print media). 


Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v utorok t.j. 13.4. o 14:00 hodine). Vopred ďakujeme za prejavený záujem.


*Rodičia vybraných detí majú zabezpečené bezplatné testovanie na COVID-19.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac