CASTING

CASTING - Staň sa Novou tvárou seriálu

ONLINE

Do obľúbeného televízneho seriálu hľadáme mužov a ženy, ktoré majú vyštudované herectvo alebo sa ním zaoberajú na amatérskej úrovni. Vítaní sú samozrejme aj študenti konzervatórií a modeli/ky so skúsenosťami v oblasti TVC.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 01.04.2023

Dĺžka účinkovania: 7 dní

Dátum uzávierky castingu: 31.03.2023

Miesto: Bratislava

Honorár: 1000€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Veková hranica: od 15 do 99 rokov. Prioritne hľadáme ľudí, ktorí majú prirodzené vystupovanie na kamere, ktorým nie je improvizácia cudzia.


Doplňujúce informácie

Najsilnejšie slovenské televízie hľadajú nové tváre do svojich seriálov. Ak predvedie svoj herecký talent, už čoskoro sa z vás môže stať nová oľúbená tvár populárneho seriálu.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac