CASTING

TV RELÁCIA - ¨BEZ SERVÍTKY¨

ONLINE

MILUJEŠ VARENIE A DOBRÉ JEDLO?
PRIHLÁS SA DO RELÁCIE BEZ SERVÍTKY!

Hľadáme účinkujúcich do relácie, ktorí milujú dobré jedlo a radi varia doma vo svojej kuchyni. Si zábavný typ, rád súťažíš a chceš svojim kuchárskym umením zaujat' svojich hostí? Nemusíš byt' profesionálny kuchár, stačí, ak miluješ varenie a ostatným rozmaznávaš chut'ové poháriky.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 31.01.2024

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.08.2024

Miesto: celé Slovensko

Honorár: 1100€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Čo je tvoja úloha?

Navarit' trojchodové menu pre tvojich súperov! Daj do svojho varenia všetky tvoje schopnosti a svojich súperov u seba doma ohromíš! Jeden deň varíš ty, pripravuješ skvelú večeru a zvyšné štyri dni si vychutnávaš jedlo u tvojich súperov a samozrejme, úprimne ho ohodnotíš! Užiješ si množstvo zábavy a spoznáš možno skvelých priatel'ov!


Neváhaj a pod' sa skvelo najest' a večer zabavit' do relácie Bez servítky!

Doplňujúce informácie

Podstatou celej sút'aže je variť pre svojich hostí a urobit' čo najlepší dojem. Účinkovanie v relácii je honorované sumou 1.000Eur! Navyše preplatíme nákup potrebných surovín do výšky 100€. Sút'ažiaci s najvyšším počtom bodov získava + 1000€.


V deň, ktorý sa varí nakrúcanie začína v čase od 9:00 do 20:00 hodiny - hostia prídu až na večeru. V ostatné dní host'ovanie u účinkujúceho, ktorí varí od 14:00 do 20:00 hodiny.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac