CASTING

REKLAMNÝ SPOT - PREŠOV

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie v reštaurácii, hľadáme komparzistov: mužov a ženy vo veku od 25 rokov, ktorí by stvárnili nasledujúce postavy: hostia reštaurácie (ideálne páry) a šarmantní čašníci.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 29.11.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 25.11.2018

Miesto: PREŠOV

Honorár: 25€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 25 rokov. Kedže budeme točiť novoročnú večeru v reštaurácii, vyžaduje sa nasledovné oblečenie: • HOSTIA: slušné oblečenie, žiadne nápisy ani vzory značiek! • ČAŠNÍCI: biela košeľa, čierne nohavice a čierne topánky.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 17:00 do 19:30 hodiny. Miesto nakrúcania: Prešov - Staré Mesto.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac