CASTING

VIANOČNÁ REKLAMA TRNAVA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie vianočnej reklamy, hľadáme väčší počet komparzistov: mužov, ženy a deti vo veku od 5 do 90 rokov, ktorí by stvárnili postavy návštevníkov Vianočných trhov (ideálne rodiny s deťmi, páry, skupinky kamarátov atď...). Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 28.09.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.09.2018

Miesto: TRNAVA

Honorár: 20€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme väčší počet komparzistov: mužov, ženy a deti vo veku od 5 do 90 rokov. Kedže budeme točiť obrazy v zime (Vianoce), vyžaduje sa špecifické oblečenie: zimné bundy, šály, čapice, rukavice... v skratke zoberte so sebou všetko, čo k takej poriadnej zime patrí.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 16:00 do 20:00 hodiny. Miesto natáčania: Námestie svätého Mikuláša, 917 01 Trnava.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac