CASTING

KOMPARZ DO SERIÁLU - ''TH''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie nového seriálu pre tv JOJ, hľadáme tehotnú ženu, ktorá stvárni rolu budúcej mamičky.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 25.10.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 24.10.2022

Miesto: Bratislava

Honorár: 55€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme tehotnú ženu vo veku od 20 do 35 rokov (v 5-8 mesiaci), ktorá by sa zhostila role budúcej mamičky v parku. Pôjde o jednoduché účinkovanie s jednou vetou na kameru. Na výške a vzhľade postavy nezáleží.

Doplňujúce informácie

Miesto nakrúcania: Bratislava, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 55€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Nakrúcanie v čase od 10:00 do 14:00 hodiny. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať formou potvrdzovacieho emailu s obsahom bližších informácií (najneskôr v pondelok t.j. 24.10. o 10:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac