CASTING

KOMPARZ DO RELÁCIE - ''POSTAVY''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie zábavnej televíznej relácie pre komerčnú televíziu hľadáme odvážnych komparzistov, ktorí sa nehanbia za svoje telo.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 25.09.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 25.09.2021

Miesto: BRATISLAVA

Honorár: 250€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 25 do 40 rokov, ktorí sa nehanbia ukázať svoje telo, či už v spodnom prádle alebo nahé (vo finále - vysielaní bude nahota cenzurovaná). Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Na výške a vzhľade postavy nezáleží.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie bude prebiehať dňa 25.9. v Bratislave. V doobedných hodinách sa bude konať generálka a v poobedných hodinách bude prebiehať samotné nakrúcanie. Treba rátať s celým dňom. Honorár za účinkovanie sa pohybuje vo výške od 150€ do 250€/osoba (záleží od typu role).


Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať formou potvrdzovacieho emailu s obsahom bližších informácií (najneskôr v piatok t.j. 24.9. o 16:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac