CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ¨PCR¨

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamného spotu pre klienta (at pracovná agentúra), hľadáme sympatických komparzistov, ktorí stvárnia postavy zdravotníkov. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 08.04.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 07.04.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 240€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy a muži vo veku od 20 do 35 rokov. Nezáleží na farbe vlasov, výške ani type postavy. Suverénne vystupovanie podmienkou! Kostým bude zabezpečený.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 08:00 do 12:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava, Nové Mesto - bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. Honorované sumou 240€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). PRÁVA - 24 mesiacov použitie na internete. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v stredu t.j. 7.4. o 11:00 hodine). 


*Všetci účinkujúci majú zabezpečené bezplatné testovanie na COVID-19.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac