CASTING

KOMPARZ - VIEDEŇ (FILM)

ONLINE

Na natáčanie obrazov filmu, hľadáme komparzistov, ktorí by stvárnili rôzne postavy. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 10.04.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 09.04.2018

Miesto: Viedeň

Honorár: 40€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži s výrazným vzhľadom a tetovaním vo veku od 25 rokov.

Doplňujúce informácie

Pôjde o celodenné natáčanie (do 22:00 hodiny). Miesto natáčania: Viedeň. Doprava a strava zabezpečená - odchod o 7:00hod. ráno z autobusovej zastávky Trnavské mýto v Bratislave. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "VIEDEN" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu (ideálne celá postava)! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonický ohľadom bližších informácií (najneskôr dnes o 19:00 hodine). V spolupráci s CASTING BRATISLAVA.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac