CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY- ''KFL'' - BA | ZA | PO

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov pre klienta (nemecký obchodný reťazec), hľadáme komparzistov - seniorov mužov a ženy.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 12.08.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 12.08.2021

Miesto: Bratislava, Žilina, Prešov

Honorár: 55€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 50 rokov, ideálne so šedivými vlasmi, ktorí by stvárnili rôzne postavy veselých zákazníkov, poukazujúcich na pohodlné online nakupovanie a využívanie donáškovej služby potravin.

Doplňujúce informácie

Pôjde o jednoduchý komparz bez textu s prirodzeným vystupovaním pred kamerou. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie. Nakrúcanie v mestách: 12.8 Bratislava, 13.8 Žilina, 14.8 Prešov - presné informácie o lokácií a čase nakrúacania upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 55€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac