CASTING

KOMPARZ DO TV JOJ - REALITNÁ MAKLÉRKA

ONLINE

Na zajtrajšie nakrúcanie, hľadáme sympatický a usmievavý komparz: ženy vo veku od 25 do 40 rokov a s výškou postavy nad 170cm, ktoré by stvárnili postavy realitnej maklérky. Pôjde o jednoduchý komparz s textom 1-2 vety na kameru.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 31.05.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.05.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 25 do 40 rokov a s výškou postavy nad 170cm, ktoré by stvárnili postavy realitnej maklérky. Pôjde o jednoduchý komparz s textom 1-2 vety na kameru. Suverénne vystupovanie podmienkou! Vyžaduje sa elegantné resp. business oblečenie.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 9:30 do 12:30 hodiny. Miesto nakrúcania: BRATISLAVA - Nové Mesto - presné informácie o lokácií budeme rozposielať v SMS správe.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac