CASTING

Henkel Beauty Care Professional - ''AUBECO''

OSOBNÝ

Henkel Beauty Care Professional: hľadá vlasové modelky, ktoré sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie prémiovej značky Authentic Beauty Concept.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 09.10.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 08.09.2022

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Potrebujeme modelky s prirodzeným vzhľadom a pokiaľ možno prírodné vlasy. Rovné vlasy, vlnité vlasy, kučeravé vlasy, jemné vlasy, hrubé (silné) vlasy (vhodné pre všetky enitká byť). Na farbe vlasov nezáleží. Upravíme do prirodzeného vzhľadu a strihu, keď bude treba farbiť, tak po dohode s modelkou, nebudeme meniť farebný základ, iba urobíme krásne vlasy.

Doplňujúce informácie

Ide o vegánsku značku, ktorá je orientovaná na prirodzenú krásu vlasov. Budeme ich aj obliekať a líčiť. Event sa uskutoční 9.9.2022 (piatok) v Bratislave. Účasť je honorovaná.  Zabezpečená: strava, stylista, vizážista.


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2023-08-16

Druhá séria Ruže pre nevestu je pred dverami!

S televíznou obrazovkou sa spája vzrušenie, napätie, ale najmä príbeh. Príbeh, ktorý vás vtiahne do deja a nechá vás napäté až do poslednej minút...

čítať viac
2023-08-08

Varenie, zábava a tvoja cesta k popularite – účinkuj v relácii Bez servítky!

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť, oslovte široké publikum a predstavte sa svetu v plnej paráde! Zviditeľnite sa prostredníctvom telev...

čítať viac