CASTING

KOMPARZ DO SERIÁLU - ''ROMA''

ONLINE

Hľadáme rómske osobnosti pre zaujímavé role v novom seriáli, kde potrebujeme zhmotniť dve konkrétne postavy.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 22.08.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 21.08.2023

Miesto: Košice

Honorár: 180€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

1. Prvá postava je rómska dievčina s tmavými vlasmi so športovou postavou vo veku okolo 19-27 rokov, ktorá by mohla stvárniť živú, energickú a sebavedomú postavu speváčky.


2. Druhá postava je rómska žena s tmavými vlasmi vo veku približne 40-55 rokov, ktorá by dokázala stvárniť skúsenú, múdru a silnú postavu vedmu. Na type postavy nezáleží. 

Doplňujúce informácie

Miesto nakrúcania: Košice, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 180€/osoba (cesta sa prepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a emailom s obsahom bližších informácií (najneskôr v pondelok t.j. 21.8. o 10:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2023-08-16

Druhá séria Ruže pre nevestu je pred dverami!

S televíznou obrazovkou sa spája vzrušenie, napätie, ale najmä príbeh. Príbeh, ktorý vás vtiahne do deja a nechá vás napäté až do poslednej minút...

čítať viac
2023-08-08

Varenie, zábava a tvoja cesta k popularite – účinkuj v relácii Bez servítky!

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť, oslovte široké publikum a predstavte sa svetu v plnej paráde! Zviditeľnite sa prostredníctvom telev...

čítať viac