CASTING

TV RELÁCIA ''DOVOLENKA''

ONLINE

Rodiny prihláste sa do zábavnej cestovateľskej reality show, ktorá stavia proti sebe dve dovolenkové destinácie a dva rodinné tímy.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 15.07.2021

Dĺžka účinkovania: 5 dní

Dátum uzávierky castingu: 15.07.2021

Miesto: Slovensko a Česká republika

Honorár: 500€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme rodiny s deťmi, ktoré majú radi dobrodružstvo a spoznávanie nových miest na Slovensku a v Čechách. Dovolenka, ktorú s nami zažijete bude plná prekvapení, nových atrakcií a zážitkov. Zažite, ochutnajte a ohodnoťte každé miesto, ktoré navštívite. 

Doplňujúce informácie

Vhodné pre rodiny z celého Slovenska. Účinkovanie je honorované. Nebojte sa nám stručne opísať, ako by mala vyzerať vaša ideálna dovolenka.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac