CASTING

TV RELÁCIA ''DOVOLENKA''

ONLINE

Rodiny prihláste sa do zábavnej cestovateľskej reality show, ktorá stavia proti sebe dve dovolenkové destinácie a dva rodinné tímy.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 15.07.2021

Dĺžka účinkovania: 5 dní

Dátum uzávierky castingu: 15.07.2021

Miesto: Slovensko a Česká republika

Honorár: 500€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme rodiny s deťmi, ktoré majú radi dobrodružstvo a spoznávanie nových miest na Slovensku a v Čechách. Dovolenka, ktorú s nami zažijete bude plná prekvapení, nových atrakcií a zážitkov. Zažite, ochutnajte a ohodnoťte každé miesto, ktoré navštívite. 

Doplňujúce informácie

Vhodné pre rodiny z celého Slovenska. Účinkovanie je honorované. Nebojte sa nám stručne opísať, ako by mala vyzerať vaša ideálna dovolenka.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac