CASTING

MODELING - LAGO DI COMO TALIANSKO

ONLINE

Na pripravované fotenie fashion editoriálov pre hotelový magazín, hľadáme mužov a ženy: charizmatické typy, výrazné črty tváre, plné pery a výrazný pohľad, ideálne zelené, moderé oči (ženy: brunet/blond vlasy, muži: krátke vlasy 3-4cm - všetky etniká). Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie a skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 08.08.2018

Dĺžka účinkovania: 3 dní

Dátum uzávierky castingu: 06.08.2018

Miesto: Taliansko

Honorár: 450€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 18 rokov s výškou postavy nad 175cm.

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční v PIATOK t.j. 3.8.2017 o 18:00hodine! Termíny fotenia: 8-9-10.8.2017 (3 dni) na jazere Lago di Como, Taliansko (*odlet zo Slovenska spolu s našim pracovníkom, zabezpečené - letenky, transfer z letiska + počas všetkých 3 dní v Miláne, strava + ubytovanie v 5* hoteli, PRÁVA - sign for all the free credit for the use of the pics). Model/ka získa profesionálne fotografie, ktoré môže zahrnúť do svojho portfólia. Ak zodpovedáte hľadanému profilu a máte vo vyššie uvedených termínoch čas a záujem, napíšte email s predmetom "ANDRE" na emailovú adresu: casting@komparz.tv . V samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • výška postavy • mesto bydliska • telefónne číslo Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie (2xportrét + 2xpostava v plavkách/ v spodnom prádle, +foto z fotobooku, ak ním disponujete), dbajte na kvalitu priložených fotografií! Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Emaily posielajte do štvrtka t.j. 3.8.2018. do 12:00 hodiny. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr 4.8. dopoludnia).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac