CASTING

REKLAMNÁ KAMPAŇ - ''AQUAPARK-DETI''

ONLINE

Na pripravované fotenie reklamnej kampane vodného parku pre klienta (slovenské rekreačné stredisko), hľadáme usmievavé deti, dievčatá a chlapcov, ktoré stvárnia rôzne postavy očarujúcich detských modelov.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 10.01.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 08.01.2022

Miesto: Bešeňová

Honorár: 100€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme dievčatá a chlapcov vo veku od 4 do 9 rokov, ktoré sa vody naozaj neboja, nerobí im problém cudzé prostredie, vedia si to v nej poriadne užiť.

Prioritne hľadáme detských fotomodelov, ktorí neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane za posledné 2 roky. 

Doplňujúce informácie

Online casting na základe fotografií sa uskutoční v SOBOTU t.j. 8.1.2022 o 10:00 hodine. Termín fotenia 10.januára. Pôjde o celodenné nakrúcanie (6-8 hodín). Presné informácie o lokácií upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 80-100€/deň individuálna dohoda na základe licencie. Náhrada cestovného / stravovanie / ubytovanie. PRÁVA - neobmedzené na komerčné účely. 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac