CASTING

ÚČINKUJÚCI DO TV RELÁCIE - ''NÁKUPNÉ MANIAČKY''

ONLINE

Ikonická televízna lifestylová relácia pre milovníčky módy. Nákupné maniačky sú reláciou, ktorá je určená pre všetky ženy, ktoré milujú módu, nové módne trendy a jednoducho nakupovanie.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 01.02.2024

Dĺžka účinkovania: 5 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.09.2024

Miesto: Bratislava

Honorár: 500€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy z celého Slovenska, ktoré majú radi módu, nakupovanie a obliekanie sa. Chceme ukázať, že móda je pre každého, bez ohľadu na vek, životný štýl alebo finančné možnosti.

Doplňujúce informácie

V každej epizóde sa stretneme s jednou z nákupných maniačok, ktorá nás pozve do svojho šatníka. Spoločne s ňou a známymi módnymi expertmi Monikou a Milanom sa vyberieme na nákupy do obchodov, ktoré má rada. Cieľom je vytvoriť outfit, ktorý bude štýlový, originálny a zároveň praktický.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac