CASTING

KOMPARZ DO VIDEOKLIPU - ŠALA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hudobného videoklipu (slovenský interpret / žáner hip-hop), hľadáme nasledujúce postavy komparzistov: 1. ''nahnevaná suseda'' (scénka v paneláku). 2. ''neprispôsobivý sused''(scénka pred panelákom). Pôjde o jednoduchý komparz.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 12.01.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 11.01.2018

Miesto: Šala

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy vo veku 45 do 65 rokov a muži vo veku od 40 do 65 rokov.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 11:00 do 12:30 hod. Miesto natáčania: Šala (zabezpečený odvoz v rámci Šale). V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "PAT" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac